Środki czyszczące

Produkty przyjazne środowisku stosowane jako środki czyszczące, nie wymagające użycia wody i doskonale nadające sie zarówno do czyszczenia pojazdów wewnątrz jak i na zewnątrz. Znajdują one zastosowanie do mycia środków komunikacji miejskiej, pojazdów prywatnych takich jak samochody, motocykle, campingi, yachty oraz do mycia i czyszczenia pojazdów wojskowych (np. w warunkach polowych).

COMPLETE

Produkt przyjazny środowisku stosowany jako środek pomocniczy, w połączeniu z produktami niewymagającymi wody.

Skuteczny w usuwaniu nawet uporczywych zabrudzeń takich jak owady, błoto, soki żywiczne, ptasie odchody, pył z klocków hamulcowych. Stosowany jest on również wewnątrz pojazdu na desce rozdzielczej, listwach, wykładzinach, tkaninach, elementach winylowych, elementach z tworzyw sztucznych oraz drewnie. Idealny środek do czyszczenia i konserwacji skóry oraz felg.

SPOSÓB UŻYCIA

Stosować na:

 • ZEWNĄTRZ - uporczywe błoto, pył z klocków hamulcowych, soki żywiczne, ptasie odchody (miękka szmatka), na lakierze stosować punktowo;
 • WEWĄTRZ - deska rozdzielcza, listwy, elementy skórzane, wykładziny, tkaniny, elementy winylowe, elementy z tworzyw sztucznych oraz drewna. Można stosować jako odplamiacz oraz środek do czyszczenia elementów skórzanych.

Nie stosować na:

 • Alkantarze

SPOSÓB APLIKACJI

 1. Rozpylić środek na złożoną szmatkę z mikrofibry aby ją nasączyć
 2. Rozpylić środek na powierzchnię do czyszczenia
 3. Odczekać 3-4 sekundy, po czym delikatnie przecierać wybrane miejsce wcześniej zwilżoną szmatką
 4. Powierzchnie twarde należy przetrzeć suchą szmatką w celu usunięcia pozostałości

BRILLIANT

Ekologiczny i łatwy w użyciu produkt do czyszczenia pojazdów bez użycia wody.

Środek idealny zarówno dla entuzjastów pojazdów jak i osób, które pragną myjąc szybko i w każdej lokalizacji osiągnąć salonowy połysk. Nie zawiera wosków. Produkt pokrywa i okleja brud i kurz co pozwala na ich szybkie i skuteczne usunięcie używając szmatki z mikrowłókna. Nie rysuje powierzchni. Zapewnia wykończenie na wysoki połysk jednocześnie rewitalizując naturalny kolor pigmentu w lakierze. Zużycie 100 ml na średniej wielkości pojazd.

SPOSÓB UŻYCIA

Stosować na:

 • Elementy zewnętrzne - lakier, szyby, lusterka, elementy chromowane, elementy gumowe, elementy z tworzyw sztucznych, elementy winylowe, koła oraz elementy wykończeniowe.
 • Elementy wewnętrzne - delementy z tworzyw sztucznych, elementy z drewna, szyby, lusterka oraz listwy. Nie stosować na: dach składany miękki, wykładziny, tkaniny, uporczywe zabrudzenia, ptasie odchody, smołę oraz soki żywiczne.

Nie stosować na:

 • Pedały

SPOSÓB APLIKACJI

 1. Butelkę należy dobrze wstrząsnąć
 2. Rozpylić środek na szmatkę z mikrofibry aby została nasączona preparatem
 3. Rozpylić środek na powierzchnię, która ma zostać wyczyszczona
 4. Delikatnie zetrzeć środek z lakieru pierwszą szmatką z mikrofibry
 5. Nastepnie wypolerować drugą szmatką
 6. Powtarzać na kolejnych elementach do umycia pojazdu

FINISH

Umożliwia umycie i wypolerowanie pojazdu podczas jednej czynności, bez użycia wody.

Zawiera wosk Karnauba i Montana, specjalne polimery i środki powierzchniowo czynne. Produkt pokrywa i okleja brud i kurz co pozwala na ich szybkie i skuteczne usunięcie używając szmatki z mikrowłókna. Nie rysuje powierzchni. Wysoko wyspecjalizowany środek do karoserii zapewniający salonowy połysk, jednocześnie tworzący barierę ochronną lakieru przed promieniami UV, utlenianiem lakieru i wodą. Zapobiega przyleganiu brudu i kurzu co powoduje, że karoseria pozostaje czysta przez dłuższy okres czasu. Zużycie 100 ml na średniej wielkości pojazd.

SPOSÓB UŻYCIA

Stosować na:

 • Elementy zewnętrzne - lakier, lusterka, elementy chromowane, elementy gumowe, elementy z tworzyw sztucznych, elementy winylowe, koła oraz elementy wykończeniowe, pióra wycieraczek (w celu zmniejszenia oporu).
 • wykończeniowe, pióra wycieraczek (w celu zmniejszenia oporu). Elementy wewnętrzne - elementy z tworzyw sztucznych, elementy z drewna, lusterka oraz listwy.Nie stosować na: dach składany miękki, wykładziny, tkaniny, uporczywe zabrudzenia, ptasie odchody, smołę oraz soki żywiczne.

Nie stosować na:

 • Alkantarze

SPOSÓB APLIKACJI

 1. Butelkę należy dobrze wstrząsnąć
 2. Rozpylić środek na szmatkę z mikrofibry aby została nasączona preparatem
 3. Rozpylić środek na powierzchnię, która ma zostać wyczyszczona
 4. Delikatnie zetrzeć środek z lakieru pierwszą szmatką z mikrofibry
 5. Następnie wypolerować drugą szmatką
 6. Powtarzać na kolejnych elementach do umycia pojazdu

PRO TYRE

Środek opracowany na bazie wodnej, ekologiczny i biodegradalny.

Pomaga osiągnąć salonowy połysk. Zabezpiecza przed osadzaniem się zanieczyszczeń ulicznych, kurzu oraz chroni przed wilgocią. Bezpieczny do użytku na zewnątrz jak i wewnątrz pojazdu. Nabłyszcza i zabezpiecza skórę, gumę oraz plastik. Dla uzyskania najlepszego efektu spryskany produkt rozprowadza się pędzelkiem lub szmatką z mikrowłokna.

SPOSÓB UŻYCIA

Stosować do nabłyszczania i zabezpieczania skóry, gumy oraz plastiku.

Nie stosować na elementy wyposażenia tablicy, wskaźniki, pedały, kierownicę, pokrycie podłogi pojazdu.

SPOSÓB APLIKACJI

 1. Butelkę należy dobrze wstrząsnąć
 2. Spryskać czystą, suchą powierzchnię
 3. Przed wyschnięciem środek można rozprowadzić pędzelkiem
 4. Nadmiar środka z obręczy kół oraz lakieru usunąć czystą szmatką z mikrofibry